6 listopada 2008 r. GK SPECJAŁ otworzyła obiekt magazynowy o powierzchni 3500 mkw., w którym mieści się chłodnia nabiałowa, trzy komory chłodnicze na mrożonki i na lody oraz powierzchnia biurowa, która stwarza nowe miejsca pracy dla ponad 70 osób. GK SPECJAŁ obecnie zatrudnia ponad 2700 pracowników. Jest to bardzo nowoczesny obiekt spełniający wszystkie stawiane wymagania tego typu inwestycjom. Pozwoli grupie rozwinąć ofertę nabiałową, mrożonkową oraz rybną. Inwestycja pochłonęła około 10 mln złotych. Wiemy, że kluczem do sukcesu jest dobra logistyka i na nią właśnie stawiamy.
GK SPECJAŁ przejęła również cztery sklepy z Tarnobrzega, jeden z Rudnika Nad Sanem pod nazwą „Delikatesy Sezam", zarządzaną przez Romana Szymczaka. Sieć w przyszłości będzie zarządzana zarówno jak sklepy własne jak i franczyzowe. GK SPECJAŁ jest organizatorem SIECI SKLEPÓW NASZ SKLEP, do której należy obecnie ponad 900 placówek. Plany na koniec 2008 r. to ponad 1000 sklepów sieci.
Na początku listopada GK SPECJAŁ przejęła również hurtownię słodyczy Polamo. Przypomnijmy, że w tym roku to już druga inwestycja GK na terenie małopolski, gdzie posiada już jeden oddział SEKPOL.
tagi: GK Specjał ,
W warszawskim centrum handlowym Wola Park...
Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol już kolejny rok z rzędu –...
W kwietniu ceny w sklepach wzrosły rdr. średnio o 5,6%, czyli...
Dwóch na trzech ankietowanych, zaciągając kredyt lub...
Mennica Skarbowa odnotowała około 50-procentowy wzrost...
Co ósmy wciąż jednak nie potrafi ich wskazać...
Obecnie 49,1% Polaków dobrze ocenia swoją sytuację...
Platforma strategicznego dialogu w Warszawie i Waszyngtonie...