Dzięki szkoleniom, głosujący w konkursie czytelnicy magazynu „Hurt i Detal" zdobędą przydatną wiedzę w zakresie szybkiego i przede wszystkim skutecznego rozpoznawania falsyfikatów oraz zabezpieczeń stosowanych w polskiej walucie. Program warsztatów przygotowany został we współpracy z Urszulą Morawską - Ekspertem Walutowym firmy DCB.
Szkolenie odbywa się metodą warsztatową, dzięki której każdy uczestnik bierze udział w rzeczywistej symulacji codziennych transakcji gotówkowych. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe.
„Zdecydowaliśmy się na ufundowanie 15 voucherów na warsztaty z rozpoznawania fałszywych pieniędzy, gdyż chcemy, aby wiedza w tym zakresie dostępna była jak największej liczbie osób. Naszym zdaniem pracownicy z branży FMCG są szczególnie narażeni na kontakt z falsyfikatami. Jako osoby zatrudnione na stanowisku kasjera przeprowadzają dziennie setki transakcji pieniężnych, dlatego powinni być przeszkoleni w zakresie wykrywania fałszywek" - mówi Sylwester Salach, Prezes firmy DCB.
„Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich" to pierwsza edycja konkursu organizowanego przez wydawnictwo Fischer Trading Group. Laureatów w 8 kategoriach wybierają czytelnicy magazynu „Hurt i Detal". Całe wydarzenie nadzoruje jeden z czołowych na rynku instytutów badawczych - Pentor Research International. Rozstrzygnięcie głosowania i uroczysta Gala rozdania nagród odbędzie się 26 maja 2011 w Teatrze Capitol w Warszawie.
(M.D)
tagi: dcb ,
Wraz z początkiem lipca funkcję Dyrektora Marketingu...
Najpierw wprowadzenie podatku akcyzowego na saszetki...
Wstępne obliczenia sugerują, że trwające fale upałów w...
Ze wstępnych danych Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki...
Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone...
Jak wynika z analizy danych MRiT, w maju liczba wniosków...
Według najnowszego rynkowego raportu, obecnie 18,4% Polaków...