Coraz więcej Polaków wykorzystuje przerwy reklamowe w telewizji na przeglądanie treści w smartfonie. Już ponad 83% widzów deklaruje, że sięga po telefon w czasie emisji reklam, co oznacza wyraźny wzrost względem ubiegłego roku. Trend ten wpływa na strategie reklamodawców, którzy coraz częściej przenoszą budżety z telewizji do internetu, podążając za uwagą odbiorców. Czytaj więcej »



























